<

lol竞猜直播最新

Meil on Eestis pikaajaline tegutsemiskogemus ja me teeme koostööd selliste juhtivate kindlustusmaakleritega nagu AON ja MARSH, et pakkuda teile parimat kindlustuspoliisi ja -kaitset.

lol竞猜(中国)联赛赛事官网est

lol竞猜(中国)联赛赛事官网 on üks maailma suurimaid krediidikindlustuse pakkujaid omades enam kui 90 aastat krediidiriskide juhtimise kogemust. 

Pakume igas suuruses, kõigis sektorites ja turgudel tegutsevate ettevõtete kaitseks kõikehõlmavat valikut paindlikke krediidikindlustus- ja krediidiriski juhtimise lahendusi. Meid esindavad enam kui 160 kontorit 50 riigis üle maailma, kus kindlustatakse kaubatehinguid makseriskide vastu. Meie Moody’si finantstugevuse reiting on A2 (Outlook Stable).

Miks krediidikindlustus?

Kaubanduse asendamatu tööriist

Krediidikindlustus on elementaarne äriline kaitsevahend, mis tagab, et võlgnetavatest rahadest saavad makstud rahad. Sellest on üksnes raha kättesaamise vahendi kõrval saamas ka investeering äri võimekuse suurendamisse.

Krediidikindlustus on vajalik, kuna olenemata sektorist või staatusest kuulub ebakindlus vältimatult äri juurde. Ärivõimalused ja äririskid on omavahel lahutamatult seotud: selleks, et ühtede potentsiaali täielikult ära kasutada, tuleb kanda võtta ka teised.

Ohud teie ärile on alati olemas ning kasvavad proportsionaalselt selle ulatusega. Halbade võlgade tuumaks on teie kliendi maksejõuetus või pankrot, kuid niipea kui sisenete teistele turgudele, leiavad võrrandis koha muudki tegurid: ebastabiilsemad majanduskeskkonnad, poliitilised sekkumised, globaalne terrorism, sõjad ja loodusõnnetused.

Krediidikindlustus on ilmselgelt hädavajalik – see on võtmekomponent krediidijuhtimisstrateegias, mis on koostatud teie marginaali kaitsmiseks ja rahavoogude tagamiseks tasumata võlgade eest, sõltumata nende põhjusest.

Kuidas lol竞猜(中国)联赛赛事官网 aitab

Olenemata teie tegevusalast ja ettevõtte suurusest on lol竞猜(中国)联赛赛事官网el krediidikindlustuspoliis, mis sobib just teie vajadustele. Meie paindlikkus võimaldab teil katta kogu oma portfelli või siis ainult tähtsamaid kontosid ettevõtte maksejõuetuse, pankrottide ja halbade võlgade korral. Meie anname teile vabaduse ja rahalise kaitse, et võiksite oma äri muretult kasvatada.

Eesti kontaktandmed

Kõigis Eestit puudutavates küsimustes palume pöörduda meie Helsinki büroo pole.

lol竞猜(中国)联赛赛事官网 Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros
Mikonkatu 9
00100 Helsinki
Soome/Finland

Kontakt: Ilari Hanhimäki
Tel: +358 9 6811 241
Fax: +358 9 6811 2424

E-post: infoestonia@atradius.com

电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网 电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网