<

lol竞猜战队数据app下载

Latvijā savu pirmo komerkredītu riska apdrošināšanu lol竞猜(中国)联赛赛事官网 izsniedza 1999. gadā. Mūsu uzņēmumam ir plašas zināšanas par komerckredītu apdrošināšanu, un mūsu produkts ir piemērots Baltijas tirgum.

Ar vairāk nekā desmit gadu ilgu darbības pieredzi, uzņēmumam lol竞猜(中国)联赛赛事官网 ļauj pamatoti plānot arvien stabilāku izaugsmi. Patlaban uzņēmumam ir plašs apdrošināto klientu portfelis, piemēram, tādās nozarēs kā,  tekstilpreču un apģērbu nozare, banku nozare, metālrūpniecība, pārtika un lauksaimniecība, u.c.

Par lol竞猜(中国)联赛赛事官网

lol竞猜(中国)联赛赛事官网 ir viens no pasaules lielākajiem kredītu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem ar vairāk nekā 90 gadu pieredzi kredītu risku pārvaldības jomā.

Mēs piedāvājam visdažādāka veida elastīgu kredītu apdrošināšanu un kredītu riska pārvaldību, kuru mērķis ir aizsargāt dažāda lieluma, dažādās nozarēs un tirgos strādājošus uzņēmumus. Mēs sniedzam savus pakalpojumus vairāk nekā 160 birojos 50 pasaules valstīs, apdrošinot tirdzniecības darījumus pret maksājumu saistību nepildīšanas risku. Vērtējot apdrošinātāja finansiālo stabilitāti, Moody's mūsu uzņēmumam ir piešķīris A2 reitingu (Outlook Stable).

Iemesli, kādēļ ir vērts izvēlēties kredītu apdrošināšanu

Nozīmīgs tirdzniecības instruments

Komerckredītu apdrošināšana sniedz pamata aizsardzību uzņēmējdarbībai, garantējot debitoru parādu atmaksu. Vienlaikus tas ir ieguldījums uzņēmējdarbības uzlabošanā ,nevis vienkārši paņēmiens naudas līdzekļu atgūšanai.

Komerckredītu apdrošināšana ir nepieciešama, jo nedrošība ir neatņemama uzņēmējdarbības sastāvdaļa neatkarīgi no nozares. Iespēja un risks uzņēmējdarbībā ir nesaraujami saistīti — lai visā pilnībā izmantotu iespējas radīto potenciālu, ir jārēķinās ar zināmu risku.

Vienmēr ir kādi apstākļi, kas apdraud jūsu uzņēmējdarbību, un tiem ir tendence pieaugt proporcionāli jūsu uzņēmējdarbības vērienam. Klientu maksātnespēja un saistību nepildīšana ir galvenie bezcerīgo parādu iemesli, tomēr arī citi faktori, piemēram, nestabila ekonomiskā vide, politiska iejaukšanās, globālais terorisms, karš un dabas katastrofas var radīt sarežģījumus situācijā, kad jūs paplašināt savu uzņēmējdarbību, apgūstot jaunus tirgus.

Komerckredītu apdrošināšana viennozīmīgi ir nepieciešama — tas ir galvenais elements tādā kredītu pārvaldības stratēģijā, kuras mērķis ir aizsargāt jūsu uzņēmuma svarīgākās jomas un nodrošināt naudas plūsmu gadījumos, kad nākas saskarties ar maksājumu saistību nepildīšanu, lai arī kādi būtu tās iemesli.

Kā lol竞猜(中国)联赛赛事官网 var jums palīdzēt

Neatkarīgi no tā, cik liels ir jūsu uzņēmums vai nozare, lol竞猜(中国)联赛赛事官网 var piedāvāt tieši jūsu vajadzībām atbilstošu komerckredītu apdrošināšanas polisi. Uzņēmums var viegli pielāgoties un apdrošināt vai nu visu jūsu uzņēmuma debitoru portfeli, vai arī tikai daļu no tā, aizsargājot galvenās jomas pret uzņēmumu maksātnespēju, bankrotu un bezcerīgiem parādiem. Mēs nodrošinām jums brīvību un finansiālu aizsardzību, lai jūs bez raizēm varētu paplašināt savu uzņēmējdarbību.

Kontaktinformācija

Apdrošināšanas jautājumus Latvijā nodrošina Stokholmas ofiss

lol竞猜(中国)联赛赛事官网 Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros
Rådmansgatan 69
P.O. Box 6800
113 86 Stockholm
Zviedrija

Kontakti: Kenneth Meurling
Tel: +46 8 566 221 00
Fakss: +46 8 21 61 58

E-pasts: infolatvia@atradius.com

电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网 电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网