<

lol竞猜外围

Pirmąjį kreditų draudimo polisą Lietuvoje „lol竞猜(中国)联赛赛事官网“ išdavė 1999 m., o 2010 m. pavasarį Vilniuje įsteigė pirmąjį prekybos atstovų biurą.

Mūsų žinios apie kreditų draudimą yra itin išsamios, o mūsų produktas puikiai pritaikytas Baltijos rinkai. „lol竞猜(中国)联赛赛事官网“ nusistatė ilgalaikius tikslus daugiau nei dešimtmečiui ir siekia dar geriau įsitvirtinti rinkoje.

Apie lol竞猜(中国)联赛赛事官网

Bendrovė „lol竞猜(中国)联赛赛事官网“ turi daugiau nei 90 metų patirtį kredito rizikos valdymo srityje ir yra viena iš didžiausių kreditų draudimo teikėjų.

Siūlome didžiulį lankstaus kreditų draudimo pasirinkimą ir kredito rizikos valdymo sprendimus, padedančius apsaugoti įvairaus dydžio verslo įmones, sektorius ir rinkas. 50 pasaulio šalyse turime daugiau nei 160 padalinių, besirūpinančių komercinių sandorių apsaugojimu nuo nemokėjimo. Mūsų „Moody’s“ finansinės galios reitingas yra A2 (Outlook stable).

 

Kam reikalingas kreditų draudimas?

Esminė prekybos priemonė

Kreditų draudimas yra esminė mokėjimą užtikrinanti verslo apsauga. Tai ne tik būdas atgauti pinigus, bet ir investicija į pajėgesnį verslą.

Kreditų draudimas būtinas, nes kad ir kokiam sektoriui priklausytų įmonė, kad ir kokia būtų jos padėtis, prigimtinė verslo dalis yra nežinomybė. Verslo galimybės ir rizika yra glaudžiai susijusios, todėl norėdami išnaudoti visą savo potencialą turite pasiruošti ir pavojams.

Jūsų verslą nuolat lydi grėsmė – kuo labiau jį išplėtojate, tuo didesnė rizika. Beviltiškos skolos pagrindas yra jūsų klientų nemokumas ar įsipareigojimų nevykdymas, tačiau įtakos jūsų verslui plečiantis į kitas rinkas taip pat gali turėti kiti faktoriai, tokie kaip nestabili ekonominė aplinka, politinis įsikišimas, visuotinis terorizmas, karas ir stichinės nelaimės.

Kreditų draudimas yra akivaizdžiai būtinas. Tai svarbiausia kredito valdymo strategijos dalis, sukurta tam, kad, susidūrus su nemokėjimu, būtų apsaugotas jūsų galutinis balansas ir grynųjų pinigų cirkuliacija, nepaisant to, kas nemokumą sukėlė.

Kaip jums gali padėti lol竞猜(中国)联赛赛事官网?

Nesvarbu, kokia jūsų pramonės šaka ar įmonės dydis – „lol竞猜(中国)联赛赛事官网“ siūlomas kreditų draudimo polisas bus pritaikytas pagal jūsų poreikius. Mūsų lankstumas leidžia jums apsaugoti visą portfelį arba kelias svarbiausias sąskaitas nuo juridinio asmens nemokumo, bankroto ir beviltiškų skolų. Suteikiame jums laisvę ir finansinę apsaugą, leidžiančią verslui augti be rūpesčių.

Veiksmų langeliai

lol竞猜(中国)联赛赛事官网 Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros
Kontaktiniai duomenys pardavimų biuras Lietuvoje
Kontaktas: Gustas Stankevicius
Tel. +37067414848
El. paštas infolithuania@atradius.com

电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网 电子竞技 中国最大电竞(河南)比赛直播 火豹电竞娱乐官方 lol直播数据 蜂鸟电竞登录比赛网 09电竞下注抽注官网